+420 604 777 744

Dovážíme automobily nejvyšší kvality a se zárukou na původ vozidla

Počet aut v databázi:
30
Úvodní stránka > Chci prodat vůz

Chci prodat vůz

Máte zájem prodat Váš vůz a koupit si u nás jiný? Společně s Vámi vybereme tu nejvhodnější variantu odkupu Vašeho vozu. Možnost komisního prodeje nebo výkupu vozu protiúčtem. Dále nabízíme i jednorázový výkup Vašeho vozu.

Komisní prodej

Cenu vozu určuje prodávající. Samozřejmě budeme nápomocni se stanovením reálné prodejní ceny, aby se vůz prodal v co nejkratším čase.

Výkup vozu protiúčtem

Nechte nám zde Váš starý vůz a ojdeďte vybraným vozem z naší široké nabídky. Nabízíme Vám tak vyřízení prodeje Vašeho starého vozu i nákupu nového vozu na jednom místě. Peníze  za Váš starý vůz tak můžete využít na financování Vašeho vybraného auta z dovozu (forma zálohy, akontace na leasing nebo úvěr).

Výkup vozu za hotové

Po prohlídce vozu vám nabídneme cenu odpovídající stavu vozidla a vy se již nemusíte o nic starat. Převezneme za vás garanci za stav vozidla vůči budoucímu majiteli. Vyřídíme za vás veškeré formality s převodem vozu.

 

Do níže uvedeného formuláře nám můžete zaslat informaci a Vašem aktuálním voze na komisní prodej / protiúčet / výkup za hotové:

 

Najděte si vysněný vůz

Poptávka po voze