+420 604 777 744

Dovážíme automobily nejvyšší kvality a se zárukou na původ vozidla

Počet aut v databázi:
30
Úvodní stránka > Dovoz aut

Dovoz aut

manly may possibly be the points with regards to cheap http://jffactoryrolex.com/ under $58.

Výběr vozidla od Dovoz-aut.cz

Pokud chcete kvalitní automobil z dovozu, nemusíte nikam jezdit, stačí si vybrat z naší rozsáhlé nabídky více jak 300 vozů. V případě, že si nejste výběrem dovozu auta stoprocentně jisti, doporučujeme Vám se obrátit na kteréhokoliv z našich prodejců, který je schopen ověřit prodejce a prověřit nabízené vozidlo. Pokud si u nás vozidlo nevyberete, můžete poslat nezávaznou poptávku po vozu. Následně Vám vůz neprodleně nalezneme a zašleme Vám konkrétní nabídku na dovoz auta.

Máte vozidlo vybráno? Vámi vybraný vůz Vám zdarma zarezervujeme po udání jména a kontaktního telefonu na 24 hodin.

Dovoz vozidla ze zahraničí

Tento způsob dovozu je vhodný pro klienty, kteří se nechtějí zabývat vyhledáváním a sledováním nabídky vozidel na inzertních serverech. Vyhledáme vhodný automobil za Vás. Předložíme Vám ověřená auta u dovozu, za které ručíme. V případě, že Vás nabídka nezaujme, vybereme pro Vás vůz jiný. Už nemusíte hledat jinde!

Dovoz aut z Německa

Německo je hlavní destinací, kde velmi rádi nakupujeme ojetá a zánovní auta. Prvotřídní stav silnic, trestnost stáčení tachometrů, vysoká životní úroveň a německá preciznost jsou hlavní důvody, proč jsou vozidla tak kvalitní. Jednoznačně doporučujeme dovoz auta z Německa.

Proč auto z Německa:

  • pravidelný servis vozidel v autorizovaných servisech
  • u většiny vozů je doložena historie servisní knížkou
  • německé vozy většinou nemají stočené tachometry
  • na kvalitních silnicích se auta tolik neopotřebovávají
  • Němci nemají důvod uvádět v inzerátech nepravdivé údaje

V Německu je možné vybírat s více než 2.000.000 vozidel, tudíž je z čeho vybírat u všech značek a modelů. Koupě vozu se v ČR v zásadě nevyplatí, u většiny modelů je ve vozech lepší výbava, přičemž cena je stejná, popř. ještě nižší. V Německu je úprava tachometru trestným činem, a i proto Němci kilometry nestáčejí.

Dovoz auta na zakázku

Na základě vyplnění poptávkového formuláře Vám prodejce zašle odpovídající nabídky vozů, vč. finální ceny v českých korunách, kterou naleznete u každé naší nabídky. Víme kde a jak získat kvalitní prověřené automobily s pravidelným servisem. Nakupujeme pouze u autorizovaných dealerů a již prověřených prodejců nebo v aukcích vozidel z ukončených operativních leasingů. Máme v Německu zmapován trh s ojetými vozidly a víme, kterým prodejcům se raději vyhnout.

Pokud si ze zaslané nabídky vyberete, můžeme Vám vozidlo dovézt na zakázku.

Najděte si vysněný vůz

Poptávka po voze