+420 604 777 744

Dovážíme automobily nejvyšší kvality a se zárukou na původ vozidla

Počet aut v databázi:
30
Úvodní stránka > Služby

Služby

Specialista na auto z dovozu

Specializujeme se na individuální dovoz vozu ze zahraničí, především dovoz aut z Německa. Pokud sháníte kvalitní a prověřené ojeté či zánovní vozy ze zahraničí, pak jste tady správně! V naší nabídce naleznete více jak 300 vozů, které je možné okamžitě objednat za finální cenu v českých korunách, kterou naleznete u každé naší nabídky. Žádné další poplatky dovoz auta, dopravu, provizi, STK nebo přihlášení. Všechny naše ceny jsou již kompletní a konečné.

Veškerá auta, která naleznete v naší nabídce aut, jsou před dovozem prověřena, zda nejsou kradená a prověřen jejich technický a právní stav. Dovážíme vždy auta s dokazatelnou minulostí a včetně servisní knížky.

Na Vaše přání můžeme k zakoupenému vozu dodat kompletní příslušenství (viz níže).

Od nás odjedete s kompletně připraveným vozem!

Individuální dovoz auta

V naší rozsáhlé nabídce si můžete vybrat auto z dovozu, které Vás zaujalo a rovnou provést on-line rezervaci. Zároveň také dovážíme auta na přání, v tomto případě stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Následně Vám vůz neprodleně nalezneme a zašleme Vám konkrétní nabídky na dovoz auta. V případě, že Vás nabídka nezaujme, vybereme pro Vás vůz jiný.

Proč dovézt auto ze zahraničí?

Automobily v Německu jsou v lepším technickém stavu, než ojeté vozy u nás v ČR. Navíc za stejnout cenu je možné koupit auto z dovozu s vyšší výbavou, vyšší třídy a v lepší technickém stavu, než jsou auta u nás.Také stav tachometru je častěji pravdivý, jelikož v Německu na rozdíl od České Republiky, je tzv. stočení km trestným činem. Proč tedy nekoupit kvalitnější ojeté auto, když máte tu možnost?

Auta z dovozu se zárukou

Ke všem zakoupeným vozům ze zahraničí nabízíme prodlouženou záruku u společností CARGARANT a CarGarantie. Mezi základní výhody těchto pojištění patří:

  • zbavení rizika s nečekanými výdaji za opravu vozidla
  • závady na vozidle budou odstraněny bezplatně
  • záruka je platná na celém území Evropy

Rezervace vozu

Líbí se Vám vůz z naší nabídky. Vámi vybraný vůz Vám zdarma zarezervujeme po udání jména a kontaktního telefonu na 24 hodin.

Servis vozidel

Na u nás zakoupený vůz Vám nabízíme záruční i pozáruční servis se zajímavou servisní slevou na všechny níže značky vozů:

Volkswagen

Audi

Škoda

Volvo

Mercedes - Benz

Opel

Ford

Chevrolet

 

Náhradní díly a příslušenství

Nabízíme Vám originální náhradní díly pro značky Škoda, Volkswagen, Audi, Volvo, Mercedes-Benz, Opel, Ford a Chevrolet za velmi zajímavé ceny ceny. V naší nabídce naleznete oleje, náplně, filtry, tlumiče, pružiny, brzdy, části motorů či karoserií jakož i elektromateriál, kabeláž, spínače a řadu dalších kvalitních náhradních dílů.

V nabídce je rovněž autopříslušenství: autorádia, centrální zamykání, autoalarmy, mechanické zabezpečení, tažná zařízení, originální spoilery, koncovky výfuků, lapače nečistot, autokoberce, vany do zavazadlového prostoru, síťový program, lakové tužky a spraye, nosiče, sněhové řetězy. Odborně Vám navíc poradíme jaké zvolit nejlepší řešení pro Váš automobil.

Půjčovna příslušenství

Jedete na dovolenou, na kola, na hory a nechce se Vám kupovat střešní nosiče, box, držáky na kola, lyže? Máme pro Vás řešení! Příslušenství Vám zapůjčíme za skvělé ceny jednoduše, rychle a hlavně bez starostí.

Příhlášení Vašeho nového vozu do registru vozidel

Nově zakoupený vůz u naší společnosti Vám rádi přihlásíme na magistrátu hl.m.Prahy. Do 10-ti pracovních dnů Vám za rozumný poplatek převedeme Váš vůz na magistrátu hl. m. Prahy, MÚ Brandýs nad Labem a Říčany. Ostatní mimopražská odhlášení vyřizujeme poštovní cestou během cca 30 dnů bez poplatku.

who makes the best richard mille rm 51 01 replica to adapt to the requirements of good quality more vital total.cheap salvatore ferragamo pattern and then make unique succeeds.

Najděte si vysněný vůz

Poptávka po voze