+420 725 358 379

Dovážíme automobily nejvyšší kvality a se zárukou na původ vozidla

Počet aut v databázi:
30
Úvodní stránka > Služby

Služby

Specialista na auto z dovozu

Specializujeme se na individuální dovoz vozu ze zahraničí, především dovoz aut z Německa. Pokud sháníte kvalitní a prověřené ojeté či zánovní vozy ze zahraničí, pak jste tady správně! V naší nabídce naleznete více jak 300 vozů, které je možné okamžitě objednat za finální cenu v českých korunách, kterou naleznete u každé naší nabídky. Žádné další poplatky dovoz auta, dopravu, provizi, STK nebo přihlášení. Všechny naše ceny jsou již kompletní a konečné.

Veškerá auta, která naleznete v naší nabídce aut, jsou před dovozem prověřena, zda nejsou kradená a prověřen jejich technický a právní stav. Dovážíme vždy auta s dokazatelnou minulostí a včetně servisní knížky.

Na Vaše přání můžeme k zakoupenému vozu dodat kompletní příslušenství (viz níže).

Od nás odjedete s kompletně připraveným vozem!

Individuální dovoz auta

V naší rozsáhlé nabídce si můžete vybrat auto z dovozu, které Vás zaujalo a rovnou provést on-line rezervaci. Zároveň také dovážíme auta na přání, v tomto případě stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Následně Vám vůz neprodleně nalezneme a zašleme Vám konkrétní nabídky na dovoz auta. V případě, že Vás nabídka nezaujme, vybereme pro Vás vůz jiný.

Proč dovézt auto ze zahraničí?

Automobily v Německu jsou v lepším technickém stavu, než ojeté vozy u nás v ČR. Navíc za stejnout cenu je možné koupit auto z dovozu s vyšší výbavou, vyšší třídy a v lepší technickém stavu, než jsou auta u nás.Také stav tachometru je častěji pravdivý, jelikož v Německu na rozdíl od České Republiky, je tzv. stočení km trestným činem. Proč tedy nekoupit kvalitnější ojeté auto, když máte tu možnost?

Auta z dovozu se zárukou

Ke všem zakoupeným vozům ze zahraničí nabízíme prodlouženou záruku u společností CARGARANT a CarGarantie. Mezi základní výhody těchto pojištění patří:

  • zbavení rizika s nečekanými výdaji za opravu vozidla
  • závady na vozidle budou odstraněny bezplatně
  • záruka je platná na celém území Evropy

Rezervace vozu

Líbí se Vám vůz z naší nabídky. Vámi vybraný vůz Vám zdarma zarezervujeme po udání jména a kontaktního telefonu na 24 hodin.

Servis vozidel

Na u nás zakoupený vůz Vám nabízíme záruční i pozáruční servis se zajímavou servisní slevou na všechny níže značky vozů:

Volkswagen

Audi

Škoda

Volvo

Mercedes - Benz

Opel

Ford

Chevrolet

 

Náhradní díly a příslušenství

Nabízíme Vám originální náhradní díly pro značky Škoda, Volkswagen, Audi, Volvo, Mercedes-Benz, Opel, Ford a Chevrolet za velmi zajímavé ceny ceny. V naší nabídce naleznete oleje, náplně, filtry, tlumiče, pružiny, brzdy, části motorů či karoserií jakož i elektromateriál, kabeláž, spínače a řadu dalších kvalitních náhradních dílů.

V nabídce je rovněž autopříslušenství: autorádia, centrální zamykání, autoalarmy, mechanické zabezpečení, tažná zařízení, originální spoilery, koncovky výfuků, lapače nečistot, autokoberce, vany do zavazadlového prostoru, síťový program, lakové tužky a spraye, nosiče, sněhové řetězy. Odborně Vám navíc poradíme jaké zvolit nejlepší řešení pro Váš automobil.

Půjčovna příslušenství

Jedete na dovolenou, na kola, na hory a nechce se Vám kupovat střešní nosiče, box, držáky na kola, lyže? Máme pro Vás řešení! Příslušenství Vám zapůjčíme za skvělé ceny jednoduše, rychle a hlavně bez starostí.

Příhlášení Vašeho nového vozu do registru vozidel

Nově zakoupený vůz u naší společnosti Vám rádi přihlásíme na magistrátu hl.m.Prahy. Do 10-ti pracovních dnů Vám za rozumný poplatek převedeme Váš vůz na magistrátu hl. m. Prahy, MÚ Brandýs nad Labem a Říčany. Ostatní mimopražská odhlášení vyřizujeme poštovní cestou během cca 30 dnů bez poplatku.

Najděte si vysněný vůz

Poptávka po voze